Masz pytanie?
Wyszukiwarka

Poligrafia

Niezbędnym dodatkiem do płyty winylowej jest najwyższej jakości poligrafia.

LABEL - etykieta w centralnym punkcie płyty. Może to być standardowa okrągła etykieta na płytach 7",10" i 12", matowa (standard) lub z połyskiem. Może też przybierać różne kształty. Ograniczona tylko Twoją wyobraźnią. ( trójkąty, kwadraty, elipsy, koła zębate  itd itd) Wydruk w pełnym kolorze lub czarno biały.

RĘKAW - Czyli ochrona Twojej płyty. Która ma bezpośrednią styczność z winylem , zapewnia mu odpowiednią izolacje  i czystość. Ale może tez być nośnikiem informacji i obrazów. Oferujemy wysokiej jakości rękawy papierowe w kolorze białym  z powłoką antystatyczną. (standard) lub rękawy zadrukowane. Według Twojego projektu w pełnym kolorze. Wykończenie połysk,satyna,mat.

OKŁADKA - To chyba najbardziej charakterystyczna część płyty winylowej. To właśnie ona wyróżnia wizualnie ten nośnik z pośród innych i zapewnia te magiczne doznania związane z obcowaniem ze zdjęciami, grafiką i informacjami na niej zawartymi. Oferujemy najwyższej jakości okładki w pełnym kolorze drukowane na kartonie najwyższej jakości. (dokładnie takim samym jak w latach 70 i 80 (grubość.sztywność)). Okładki pojedyncze (standard jacket) z grzbietem na jedną płytę i okładki podwójne /rozkładane (gatefold/jacket)z grzbietem na jedną lub dwie płyty. Wykończenie połysk,satyna lub matowe.

OKŁADKA BEZ NADRUKU - (czarna z otworem) Jeżeli nie potrzebujesz okładki drukowanej możesz wybrać kartonową obwolutę w kolorze czarnym z otworem, widoczny label płyty. (widok)

 

 

PRZYGOTOWANIE PLIKÓW GRAFICZNYCH

Format - podstawowym formatem pliku na jakim pracujemy jest PDF, wyklucza on większość problemów jakie mogą spowodować pliki otwarte typu CDR lub PSD. Nie wykluczamy innych plików graficzny, prosimy jednak o kontakt w celu uzyskania wymogów jakie dany plik musi spełnić.

Spady - wszystkie spady oznaczone są w naszych szablonach (dostępnych poniżej)  Prosimy  o niedodawanie znaczników cięcia (ogólnie znanych jako „sznyty”).

RozdzielczośćRozdzielczość projektu powinna być w granicach 150 dpi a 350 dpi (rozdzielczość niższa niż 150 dpi objawi się niską jakością drukowanej grafiki, a  rozdzielczość powyżej 350 dpi jest praktycznie nie zauważalna zwiększa jedynie wielkość przesyłanego pliku).

Kolorystyka - Proszę zachować jak największą spójność stosowanych przestrzeni kolorystycznych, unikać jednoczesnego stosowania przestrzeni CMYK do jednych obiektów, a RGB do innych, w tym samym projekcie.

Pantone -  kolory Pantone® zostaną automatycznie przekonwertowane do najbliższego koloru możliwego do uzyskania przez urządzenie drukujące.

Kolorystyka nasycenie - minimalne natężenie barw oraz mała różnica w natężeniu kolorów wynikające z ograniczeń druku mogą nie zostać nadrukowane lub wydrukowane w sposób niezgody z projektem. Dlatego najniższe natężenia kolorów oraz różnice pomiędzy natężeniem kolorów należy utrzymywać powyżej 5%.

 

 

 

Pliki do pobrania :

Facebook